..

O AUTORZE

Agnieszka Siołek-Cichocka

Facebook

Twórca Dwóch Kropek. Wierzy w życie pozaetatowe. I w życie na własnych zasadach. Pasjonatka nurtu psychologii pozytywnej, odkrywania mocnych stron i metafory. Mieszka w Poznaniu, gdzie tworzy i prowadzi swoją firmę. Prywatnie książkowy mol i szczęśliwa żona.

 

Jak powstały Dwie Kropki?

Mam słabość do słów. Z zaciekawieniem przyglądam się życiu i byciu, które samo w sobie jest dla mnie fascynujące. Wyciągam z niego esencję i ubieram w krótkie myśli i słowa.

W Dwóch Kropkach przemycam swoją filozofię życia – rozwojową myśl, która oparta jest m.in. w nurcie psychologii pozytywnej. Oraz zatrzymanie i spokój.

Pisanie przewija się przez całe moje życie. Od dziecka pisałam bajki, wiersze i opowiadania. Aż pewnego dnia przyszedł mi do głowy straszny pomysł.

Pomyślałam, że czas zająć się czymś poważniejszym! I tak na wiele lat pochowałam twórczość do szafy. Ale jak to bywa z pasją – ona nie przemija. Wyrywa się z serca, wychodzi bokami i szuka dziury, którą uda jej się wyjść. Mojej pasji się udało – wróciłyśmy do siebie. I tak żyjemy do dziś. W związku, który zwie się Dwie Kropki.